25. septembril  2012 alustab kooskäimist Keila  depressiooni ja bipolaarse häire grupp. Rühm toimub üle nädala teisipäeviti 17.45-19.45 Keila Sotsiaalkeskuses (Keskväljak 17, Keila). 


Projekti rahastab Eesti-Šveitsi koostööprogrammi Vabaühenduste Fond ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital.


25. septembril 2012 alustab kooskäimist Keila depressiooni ja bipolaarse häire grupp.
Rühm toimub üle nädala teisipäeviti 17.45-19.45 Keila Sotsiaalkeskuses (Kesväljak 17, Keila).

Programm on mõeldud meeleoluhäirete (depressioon, bipolaarne häire) all kannatavatele isikutele. Osalemiseks ei pea olema meditsiinilist diagnoosi. Soovi korral võivad osaleda ka pereliikmed või lähedased.


9 kuu jooksul räägitakse:

- miks tekivad ja püsivad meeleoluhäired (depressioon ja bipolaarne häire)

- kuidas kujuneb isiksus, tema reageerimis- ja tajumisviisid ning valdavad emotsioonid

- mida ja miks saame muuta me ise

- õpime juhtima ja ümber kujundama oma mõtteid ja emotsioone

- lisaks praktiline info arstide, ravimite, looduslike abivahendite-tehnikate ja muu huvipakkuva kohta


Kogu tark teooria tehakse omaseks ja mõistetavaks, analüüsides seda läbi osalejate kogemuste-näidete. Igaüks saab olla uute teadmiste saaja ja igaüks saab olla tarkuse jagaja!

Rühm toimub avatud rühma põhimõttel, ehk et hooaja vältel saab liituda uusi inimesi. Kohal võib käia kas iga kord või vastavalt vajadusele ja võimalusele.


Osalustasu 3 EUR kord. Osalustasu soodustus 2 EUR/ kord kehtib ametlikult registreeritud töötutele ja õpilastele, mittetöötavatele 1,5-3 aastaste laste emadele.
Enne esimest korda rühmaga liitumist on vaja registreerida kodulehel: http://avitus.ee/programm-terve-mina-terve-pere/keila-depressioonigrupp või meiliaadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Rohkem infot leiad Avituse kodulehelt www.avitus.ee, programm „Terve mina – terve pere“ või kontaktil: Triin Ülesoo. tel. 51 555 02, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..